JiangSen usub, et teie ettevõtte aia kujundamine ja ehitamine on teie hoone esitusviisi üks tähtsamaid osi: lõppude lõpuks teevad esmamuljed viimasena. See välitingimustes kasutatav rohumaa on 2018. aastal kõige populaarsem toode, mis aitab teie aias ilusamaks muutuda.
| Vaia kõrgus | 40 mm |
| Mõõtur | 3/8 tolli |
| Stitch | 160 / m |
| Tihedus | 16800 |
| Toetus | PP + Net + Sbr lateks |
| Pakett | Rullpakend |
| Rulli laius | 2m / 4m |
| Rulli pikkus | 25m |








K: Kas olete tootja või äriühing?
V: Oleme tootja, kes on spetsialiseerunud kunstlikule rohule, toodame tooraine ise ja meie tooted on populaarsed kogu maailmas.
K: Kuidas on teie toodete kvaliteet?
V: Meie tooted läbisid 3000h UV-vastase testi, RoHS-testi, 5000-kordse kulumistesti ja leegiaeglusti.
K: Minimaalse koguse tellimus?
A: 500 ruutmeetrit.
K: Mis on aeg?
V: Proov vajab 30 päeva, masstootmine vajab 20 päeva.
K: Mitu liiki kunstlikku rohu on võimalik pakkuda?
V: Pakume maastikukujunduse, spordi ja rohu plaatide jaoks välitingimustes rohumaad.
K: Mis on teie FOB-port?
A: Shanghai sadam.
Kuum tags: väljas turf rohi, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hulgimüük, hind, hind
















