
| Värv | Roheline |
| Vaia kõrgus | 50 mm |
| Mõõtur | 5/8 |
| Stitch määr | 160 õmblust / m |
| Tihedus | 10080 turba / ruutmeetrit |
| Pakett | Rullpakend |
| Rulli laius | 2m / 4m |
| Rulli pikkus | 25m |
![]() Kunstmuru jalgpalli vaip Kas tahad jalgpalli mängida suurepärase kattega? U-kujuline sünteetiline jalgpalliväljak jalgpalliväljale võib muuta teie unistuse tõeks. Põlvede ja naha ohutust tagavad pehme rohu kiud ja hea rebound. Hea vastupidavuse korral on selle kasutusaeg pikem kui tegelik rohi. |








K: Kas olete tootja või äriühing?
V: Oleme tootja, kes on spetsialiseerunud kunstlikule rohule, toodame tooraine ise ja meie tooted on populaarsed kogu maailmas.
K: Kuidas on teie toodete kvaliteet?
V: Meie tooted läbisid 3000h UV-vastase testi, RoHS-testi, 50000-kordse kulumiskatse ja leegiaeglusti.
K: Minimaalse koguse tellimus?
A: 500 ruutmeetrit.
K: Mis on aeg?
V: Proov vajab 30 päeva, masstootmine vajab 20 päeva.
K: Mitu liiki kunstlikku rohu on võimalik pakkuda?
V: Saame pakkuda kunstlikku rohu haljastustöödeks, kunstlikule jalgpalli jalgpalli vaibale ja muru plaatidele.
K: Mis on teie FOB-port?
A: Shanghai sadam.
Kuum tags: kunstlik rohi jalgpalli vaip, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hulgimüük, hind, hind















