35 mm plastmassist püstik, millel on hea UV-vastupidavus, võib see pikka aega aeda roheliseks hoida, see kunstlik rohi on teie parim valik, olenemata sise- või välistingimustest. Meie sünteetilisest muru saamine ei ole ainult raha, vaid ka see, kui säästate tõelise muru eest hoolitsemise eest.
| Värv | roheline ja pruun |
| Kuhjakõrgus | 35mm |
| Stitch | 160 |
| Gabariit | 3/8 |
| Tihedus | 16800 |
| Tagakülg | PP + Net + Sbr lateks |
| Rulllaius | 2m või 4m või kohandatud |
| Rulli pikkus | 25m või kohandatud |







K: Kas olete tootja või kaubandusettevõte?
A: Meil on tootja, kes on spetsialiseerunud kunstlikule rohule, toodame ise toorainet ja meie tooted on populaarsed üle kogu maailma.
Q: Kuidas teie toodete kvaliteeti?
A: Meie tooted läbisid 3000h anti-UV test, RoHS test, 5000 korda kulumiskatse ja leeki aeglustava katse.
Q: Minimaalne koguse tellimus?
A: 500 ruutmeetrit.
K: Mis juhtub läbi?
A: Proovide vajadused 30 päeva, masstootmise vajadused 20 päeva.
K: Kui palju sellist kunstlikku rohtu saate pakkuda?
A. Me saame pakkuda kunstlikku rohtu haljastusse, spordi- ja rohust plaadile.
K: Mis on teie FOB-port?
A: Shanghai sadam.
Kuum tags: 35mm kõrge tihedusega igihaljas tehisplast, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hulgimüük, hind, maksumus















