Majaomanikud peavad oma laevatehaste kaunistamisel tegelema erinevate maastikutüüpidega. Nad võivad kokku puutuda erinevate kivimite, mullatüüpide, puude ja lehestikega, mis võivad raskendada oma unistuste õue. JS kunstlik muru aitab neid probleeme lahendada.
Täiuslik roheline kunstlik muru aastaringselt! Kunstliku rohu taust, välimus ja luksus - minimaalne hooldus. Lemmikloomad sõbralikud ja suurepärased peretegevuseks, see on ideaalne "wow" teguri naasmiseks teie aeda.
Meil on mitmesugused kunstliku rohu taustad, mis sobivad kõigile eelarvetele ja maitsele. Kõigil meie valikutel on realistlik välimus ja värv. See sobib ideaalselt igale suurusele taga- või esipiirkonnale, kuigi teie ruum on ebaregulaarne. Kas teil on suured puud, mis loovad palju varju, mistõttu on rohu kasvamine raske? Meie JS kunstmuru saab kohandada teie aeda.

Toote spetsifikatsioon
| Vaia kõrgus / mm | 30 |
| Mõõtur | 3/8 " |
| Õmblused määr / m | 240 |
| Tihedus | 25200turfs / m² |
| Värv | 3 tooni |
| Pakett | Rullpakend |
| Rulli laius | 2m / 4m |
| Rulli pikkus | 25m |
| UV-ravi | Jah |
| Tulekindel | Jah |
Toote eelised ja rakendamine
On vähem umbrohtu
Nõuda vähem pidevat hooldust
Vähem rohumaad, kus umbrohtu juurduda
Puhastust on lihtne puhastada välisõhupuhuri vaakumi abil
Võimalik taaskasutada elu lõpus - keskkonnasõbralik
Kaasas kuni 8-10 aastat
Täitmata rohud näivad loomulikult eriti tugevate servadega
Lemmikloomad sõbralikud (loomade väljaheited, uriin ja liiv ei segune!)
On UV-stabiilne ja sisaldab suurema soojusvõimega lõnga

Pakett ja tarne
Rullides pakitud: 2m või 4 m laius, pikkust saab kohandada.
Tarneaeg: 15-20 päeva
Kuum tags: kunstlik muru taust, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hulgimüük, hind, hind













