Kuna üha rohkemate piirkondade ees seisavad veepuudused ja põuad, on kunstlik haljasaladel suurepärane vett säästv alternatiiv looduslikule rohule.
Kunstmagistraasi tagaajamine ei vaja niitmist, jootmist, väetamist ega kahjuritõrjet ning see jääb roheliseks aastaringselt. See võib taluda täis päikest või kogu varju võrdselt hästi. See on ka väga vastupidav, palju parem kui looduslik muru.
| Kuhjakõrgus | 30mm |
| Värv | 4 tooni |
| Stitch rate | 290 õmblused / m |
| Gabariit | 3/8 |
| Tihedus | 30450 |
| Pakett | Rullipakett |
| Rulllaius | 2m / 4m |
| Rulli pikkus | 25 m |









K: Kas olete tootja või kaubandusettevõte?
A: Meil on tootja, kes on spetsialiseerunud kunstlikule rohule, toodame ise toorainet ja meie tooted on populaarsed üle kogu maailma.
Q: Kuidas teie toodete kvaliteeti?
A: Meie tooted läbisid 3000h anti-UV test, RoHS test, 50 000 korda kulumiskatse ja leeki aeglustava katse.
Q: Minimaalne koguse tellimus?
A: 500 ruutmeetrit.
K: Mis juhtub läbi?
A: Proovide vajadused 30 päeva, masstootmise vajadused 20 päeva.
K: Kui palju sellist kunstlikku rohtu saate pakkuda?
A. Me saame pakkuda kunstlikku rohtu kodumaa haljastusalale, spordi- ja muruplaatidele.
K: Mis on teie FOB-port?
A: Shanghai sadam.
Kuum tags: tehisraua tagahoov, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hulgimüük, hind, maksumus














