Backyards on need, mida te neid teete. Kasutage ruumi, et luua teile ja teie perele ideaalne koht.
Grillidele mõeldud ruum. Kas sulle meeldib sõprade ja pereliikmete nautimine päikese nautimiseks ja headuse grillimiseks?
Super lõbus mänguväljak lastele. Kas teil on vähe kiddosid, kes sooviksid koduses kohas olla?
Vaikne taganemine. Kuidas oleks välise oaasiga, et pärast pikka päeva lõõgastuda veetleva raamatuga?
Tehase rohi hoovile võib teid aidata.
| Vaia kõrgus | 35 mm |
| Värv | roheline |
| Mõõtur | 3/8 tolli |
| Stitch | 180 / m |
| Tihedus | 18900 |
| Pakett | rullpakend |
| Rulli laius | 2m / 4m |
| Rulli pikkus | 25m |


K: Kas olete tootja või äriühing?
V: Oleme tootja, kes on spetsialiseerunud kunstlikule rohule, toodame tooraine ise ja meie tooted on populaarsed kogu maailmas.
K: Kuidas on teie toodete kvaliteet?
V: Meie tooted läbisid 3000h UV-vastase testi, RoHS-testi, 5000-kordse kulumistesti ja leegiaeglusti.
K: Minimaalse koguse tellimus?
A: 500 ruutmeetrit.
K: Mis on aeg?
V: Proov vajab 30 päeva, masstootmine vajab 20 päeva.
K: Mitu liiki kunstlikku rohu on võimalik pakkuda?
V: Saame pakkuda tehase rohu õue, spordi- ja muru plaatidele.
K: Mis on teie FOB-port?
A: Shanghai sadam.
Kuum tags: kunstlik rohi õue, Hiina, tootjate, tarnijate, tehase, hulgimüügi, hinna, hinna eest












