Kunstlik haljasalune ja koerad, teie koer on varustatud turvalise ja turvalise koduga ning pakub ka palju ruumi mängimiseks, treenimiseks. Koerad leiavad sujuvalt ja nauditavaks ja mängivad seda kergesti.
| Värv | roheline |
| Vaia kõrgus | 25 mm |
| Stitch | 130 |
| Mõõtur | 3/8 |
| Tihedus | 13650 |
| Toetus | PP + Net + Sbr lateks |
| Rulli laius | 2m või 4 m või kohandatud |
| Rulli pikkus | 25m või kohandatud |







K: Kas olete tootja või äriühing?
V: Oleme tootja, kes on spetsialiseerunud kunstlikule rohule, toodame tooraine ise ja meie tooted on populaarsed kogu maailmas.
K: Kuidas on teie toodete kvaliteet?
V: Meie tooted läbisid 3000h UV-vastase testi, RoHS-testi, 5000-kordse kulumistesti ja leegiaeglusti.
K: Minimaalse koguse tellimus?
A: 500 ruutmeetrit.
K: Mis on aeg?
V: Proov vajab 30 päeva, masstootmine vajab 20 päeva.
K: Mitu liiki kunstlikku rohu on võimalik pakkuda?
V: Saame pakkuda kunstlikku rohu haljastus -, spordi - ja muru plaatidele.
K: Mis on teie FOB-port?
A: Shanghai sadam.
Kuum tags: kunstlik haljasalune ja koerad, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hulgimüük, hind, hind















