Tänapäeval kasutab üha rohkem inimesi sünteetilisi vaipasid, et kaunistada oma maja, JiangSen kunstlik haljasalad kodudeks on üks kuumimaid esemeid turul, me toodame võltsitud muru koos keskkonnasõbraliku pehme materjaliga, et tagada kvaliteet.
| Värv | Roheline |
| Vaia kõrgus | 30 mm |
| Mõõtur | 3/8 |
| Stitch määr | 140 |
| Tihedus | 14700 |
| Pakett | Rullpakend |
| Rulli laius | 2m / 4m |
| Rulli pikkus | 25m |









K: Kas olete tootja või äriühing?
V: Oleme tootja, kes on spetsialiseerunud kunstlikule rohule, toodame tooraine ise ja meie tooted on populaarsed kogu maailmas.
K: Kuidas on teie toodete kvaliteet?
V: Meie tooted läbisid 3000h UV-vastase testi, RoHS-testi, 50000-kordse kulumiskatse ja leegiaeglusti.
K: Minimaalse koguse tellimus?
A: 500 ruutmeetrit.
K: Mis on aeg?
V: Proov vajab 30 päeva, masstootmine vajab 20 päeva.
K: Mitu liiki kunstlikku rohu on võimalik pakkuda?
V: Me saame pakkuda kunstlikule muru rohu kodudele, spordi- ja muru plaatidele.
K: Mis on teie FOB-port?
A: Shanghai sadam.
Kuum tags: kunstlik muru rohu kodude, Hiina, tootjate, tarnijate, tehase, hulgimüügi, hinna, maksumuse jaoks














