Paljud inimesed arvavad, et sünteetiline merekarp on probleemiks, kui koer hakkab seda oma isikliku vannitoa kasutama, kuid õige kunstlik rohi puhastab paremini kui looduslik muru. Kunstlik rohi ei kannata järjepideva kasutamise tagajärjel hõrenemist ega kollaseks muutumist ning kuna muru on sünteetiline, saate kõrvaldada lõhnad ilma oma muru kadumata.
| Kuhakõrgus | 25 mm |
| Värv | Roheline |
| Gabariit | 3/8 |
| Stitch | 140 / m |
| Tihedus | 14700 |
| Tagakülg | PP + Net + Sbr lateks |
| Rulllaius | 2m või 4m või kohandatud |
| Rulli pikkus | 25m või kohandatud |








K: Kas olete tootja või kaubandusettevõte?
A: Meil on tootja, kes on spetsialiseerunud kunstlikule rohule, toodame ise toorainet ja meie tooted on populaarsed üle kogu maailma.
Q: Kuidas teie toodete kvaliteeti?
A: Meie tooted läbisid 3000h anti-UV test, RoHS test, 5000 korda kulumiskatse ja leeki aeglustava katse.
Q: Minimaalne koguse tellimus?
A: 500 ruutmeetrit.
K: Mis juhtub läbi?
A: Proovide vajadused 30 päeva, masstootmise vajadused 20 päeva.
K: Kui palju sellist kunstlikku rohtu saate pakkuda?
A. Me saame pakkuda kunstlikku rohtu haljastusse, spordi- ja rohust plaadile.
K: Mis on teie FOB-port?
A: Shanghai sadam.
Kuum tags: kõrge desity tehas pakuvad suurust saadaval mehe loodud koer rohu, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hulgimüük, hind, hind















