Üha enam aiad ja pargid on varustatud sünteetilise välikeskkonnaga. Innovatiivne välimus, arvukad sordid ja mitmekülgne funktsionaalsus muudavad selle loomuliku rohu alternatiiviks. Lisaks sellele saab seda kasutada siis, kui loomulik rohi ei kasva.
| Värv | roheline ja pruun |
| Vaia kõrgus | 35 mm |
| Stitch | 170 |
| Mõõtur | 3/8 |
| Tihedus | 17850 |
| Toetus | PP + Net + Sbr lateks |
| Rulli laius | 2m või 4 m või kohandatud |
| Rulli pikkus | 25m või kohandatud |







K: Kas olete tootja või äriühing?
V: Oleme tootja, kes on spetsialiseerunud kunstlikule rohule, toodame tooraine ise ja meie tooted on populaarsed kogu maailmas.
K: Kuidas on teie toodete kvaliteet?
V: Meie tooted läbisid 3000h UV-vastase testi, RoHS-testi, 5000-kordse kulumistesti ja leegiaeglusti.
K: Minimaalse koguse tellimus?
A: 500 ruutmeetrit.
K: Mis on aeg?
V: Proov vajab 30 päeva, masstootmine vajab 20 päeva.
K: Mitu liiki kunstlikku rohu on võimalik pakkuda?
V: Saame pakkuda kunstlikku rohu haljastus -, spordi - ja muru plaatidele.
K: Mis on teie FOB-port?
A: Shanghai sadam.
Kuum tags: väljas sünteetiline rohi















