JS muru on pühendunud pakkuma turule ainult kõige kõrgemat kvaliteeti, kõige kaasaegsemaid sünteetilisi õueharusid. Meie sünteetiline muru annab teie kodus ideaalse koduse kunstliku rohu muru, mida olete alati tahtnud ilma traditsioonilise rohuõli hooldamise ja hooldamisega. Kujutage ette, et kunagi ei pista ega maksa kedagi jälle oma tehast niitma! Sünteetilise turvapõletustehnoloogia uuendused ja edusammud võivad pakkuda teile veeta, madalat hooldusvajadust, ilma et kaotaksid tõelise muru ilu, funktsiooni või välimust.
| Värv | 3 |
| Kuhjakõrgus | 30mm |
| Gabariit | 3/8 |
| Stitch rate | 160 |
| Tihedus | 16800 |
| Pakett | Rullipakett |
| Rulllaius | 2m / 4m |
| Rulli pikkus | 25 m |

K: Kas olete tootja või kaubandusettevõte?
A: Meil on tootja, kes on spetsialiseerunud kunstlikule rohule, toodame ise toorainet ja meie tooted on populaarsed üle kogu maailma.
Q: Kuidas teie toodete kvaliteeti?
A: Meie tooted läbisid 3000h anti-UV test, RoHS test, 50 000 korda kulumiskatse ja leeki aeglustava katse.
Q: Minimaalne koguse tellimus?
A: 500 ruutmeetrit.
K: Mis juhtub läbi?
A: Proovide vajadused 30 päeva, masstootmise vajadused 20 päeva.
K: Kui palju sellist kunstlikku rohtu saate pakkuda?
A. Me saame pakkuda sünteetilist õue muru haljastus-, spordi- ja muruplaatide jaoks.
K: Mis on teie FOB-port?
A: Shanghai sadam.
Kuum tags: sünteetiline õue muru, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hulgimüük, hind, maksumus













