Väikesed hooldusega sünteetilised golfiväljakud koduaedade jaoks on nõudlikud, sest huvi golfi vastu kogu maailmas kasvab jätkuvalt. Me oleme pühendunud pakkuma Teile kvaliteetset lühikese mängu praktikat. Meie paljud kliendid hindavad meie tooteid.
| Vaia kõrgus | 50 mm |
| Värv | roheline |
| Mõõtur | 5/8 tolli |
| Stitch | 160 / m |
| Tihedus | 10080 |
| Pakett | Rullpakend |
| Rulli laius | 2m / 4m |
| Rulli pikkus | 25m |


K: Kas olete tootja või äriühing?
V: Oleme tootja, kes on spetsialiseerunud kunstlikule rohule, toodame tooraine ise ja meie tooted on populaarsed kogu maailmas.
K: Kuidas on teie toodete kvaliteet?
V: Meie tooted läbisid 3000h UV-vastase testi, RoHS-testi, 5000-kordse kulumistesti ja leegiaeglusti.
K: Minimaalse koguse tellimus?
A: 500 ruutmeetrit.
K: Mis on aeg?
V: Proov vajab 30 päeva, masstootmine vajab 20 päeva.
K: Mitu liiki kunstlikku rohu on võimalik pakkuda?
V: Me võime pakkuda kunstlikku rohu haljastuseks, tehislikuks turba ja rohu plaatide paigaldamiseks.
K: Mis on teie FOB-port?
A: Shanghai sadam.
Kuum tags: kunstlik pannes turba, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hulgimüük, hind, hind














