Kulud loodusliku rohu paigaldamiseks ja hooldamiseks, mis paneb golfivälja roheliseks, on väga suur. Seistes silmitsi veepiirangutega ja inimeste üldise suhtumisega keskkonnasõbralikumaks, otsivad golfiväljaku ettevõtjad alternatiive. Ühendage see inimeste sooviga mängida aastaringselt, ja näete, miks on golfiväljakute puhul populaarsemad sünteetilised haljasalad.
| Vaia kõrgus | 10mm / 15mm |
| Värv | roheline |
| Stitch määr | 300 õmblust / m |
| Mõõtur | 3/16 |
| Tihedus | 63000 |
| Pakett | Rullpakend |
| Rulli laius | 2m / 4m |
| Rulli pikkus | 25m |





K: Kas olete tootja või äriühing?
V: Oleme tootja, kes on spetsialiseerunud kunstlikule rohule, toodame tooraine ise ja meie tooted on populaarsed kogu maailmas.
K: Kuidas on teie toodete kvaliteet?
V: Meie tooted läbisid 3000h UV-vastase testi, RoHS-testi, 5000-kordse kulumistesti ja leegiaeglusti.
K: Minimaalse koguse tellimus?
A: 500 ruutmeetrit.
K: Mis on aeg?
V: Proov vajab 30 päeva, masstootmine vajab 20 päeva.
K: Mitu liiki kunstlikku rohu on võimalik pakkuda?
V: Pakume haljastustöödeks rohelist ja rohelist plaati.
K: Mis on teie FOB-port?
A: Shanghai sadam.
Kuum tags: pannes roheline, Hiina, tootjad, tarnijad, tehase, hulgimüük, hind, hind














