Müüa müüdav plastmuru on seotud muljetavaldavate eelistega, mida regulaarsed tenniseväljakud ei paku. Tennisega tehislikust mullast valmistatud sünteetilised materjalid on ühendatud, et luua realistlik mänguväljak, mis parandab jõudlust ja suurendab kohtus turvalisust. Üks köitevamaid eeliseid, mis tuleneb kruusa või tõelise rohu kohtusse ümberpaigutamisest kunstlikuks tenniseväljakuks, on asjaolu, et see on lihtsalt poole või isegi vähem kui pool hooldust. Selle põhjuseks on asjaolu, et sünteetilist rohu koha ei pea harjatud, raketi ega umbrohutama, et säilitada mängitav pind iga kasutusala järel.
| Kuhjakõrgus | 10 mm |
| Värv | roheline |
| Gabariit | 3/16 |
| Stitch rate | 240 |
| Tihedus | 50400 |
| Pakett | Rullipakett |
| Rulllaius | 2m / 4m |
| Rulli pikkus | 25 m |









K: Kas olete tootja või kaubandusettevõte?
A: Meil on tootja, kes on spetsialiseerunud kunstlikule rohule, toodame ise toorainet ja meie tooted on populaarsed üle kogu maailma.
Q: Kuidas teie toodete kvaliteeti?
A: Meie tooted läbisid 3000h anti-UV test, RoHS test, 50 000 korda kulumiskatse ja leeki aeglustava katse.
Q: Minimaalne koguse tellimus?
A: 500 ruutmeetrit.
K: Mis juhtub läbi?
A: Proovide vajadused 30 päeva, masstootmise vajadused 20 päeva.
K: Kui palju sellist kunstlikku rohtu saate pakkuda?
A. Me saame pakkuda kunstlikku rohtu haljastusse, spordiks, müügiks pakutavateks plastürideks ja muruplaatideks.
K: Mis on teie FOB-port?
A: Shanghai sadam.
Kuum tags: plastiline muru müügiks, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hulgimüük, hind, maksumus














