Kui otsite oma maastikus midagi muud, ei saa dekoratiivsed rohud oma mitmekesisuse ja mitmekülgsuse eest võita.
| Vaia kõrgus | 50 mm |
| Värv | Roheline ja pruun |
| Stitch | 180 / m |
| Mõõtur | 3/8 tolli |
| Tihedus | 18900 |
| Pakett | rullpakend |
| Rulli laius | 2m / 4m |
| Rulli pikkus | 25m |


K: Kas olete tootja või äriühing?
V: Oleme tootja, kes on spetsialiseerunud kunstlikule rohule, toodame tooraine ise ja meie tooted on populaarsed kogu maailmas.
K: Kuidas on teie toodete kvaliteet?
V: Meie tooted läbisid 3000h UV-vastase testi, RoHS-testi, 5000-kordse kulumistesti ja leegiaeglusti.
K: Minimaalse koguse tellimus?
A: 500 ruutmeetrit.
K: Mis on aeg?
V: Proov vajab 30 päeva, masstootmine vajab 20 päeva.
K: Mitu liiki kunstlikku muru sünteetilist muru saab pakkuda?
V: Saame pakkuda kunstlikku rohu haljastus -, spordi - ja muru plaatidele.
K: Mis on teie FOB-port?
A: Shanghai sadam.
Kuum tags: kunstlik muru sünteetiline muru, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hulgimüük, hind, hind













