Enamik meist on mõnevõrra tuttav realistliku võltsitud muruga. Erinevad spordiharud kasutavad loodusliku rohu asemel realistlikku võltsitud rohtu just seetõttu, et see on palju lihtsam ja odavam säilitada. See tähendab, et enamik inimesi ei tea tõenäoliselt, milline võlts rohi tegelikult on. Põhimõtteliselt on see toode kindel, kuid paindlik, alus - või alus - mille kaudu sünteetilised kiud on keermestatud. See tagab loodusliku rohu välimuse ja tunde ilma hooldus- või statsionaarse kvaliteediga.
| Kuhakõrgus | 35mm |
| Värv | 4 värvi |
| õmblema | 150 / m |
| gabariit | 3/8 |
| tihedus | 15750 |
| Tagakülg | PP + Net + Sbr lateks |
| Rulllaius | 2m või 4m või kohandatud |
| Rulli pikkus | 25m või kohandatud |


K: Kas olete tootja või kaubandusettevõte?
A: Meil on tootja, kes on spetsialiseerunud kunstlikule rohule, toodame ise toorainet ja meie tooted on populaarsed üle kogu maailma.
Q: Kuidas teie toodete kvaliteeti?
A: Meie tooted läbisid 3000h anti-UV test, RoHS test, 5000 korda kulumiskatse ja leeki aeglustava katse.
Q: Minimaalne koguse tellimus?
A: 500 ruutmeetrit.
K: Mis juhtub läbi?
A: Proovide vajadus 30 päeva, masstootmise vajadus 20 päeva.
K: Kui palju sellist kunstlikku rohtu saate pakkuda?
A. Me saame pakkuda kunstlikku rohtu haljastusse, spordi- ja rohust plaadile.
K: Mis on teie FOB-port?
A: Shanghai sadam.
Kuum tags: realistlik võltsitud rohi, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hulgimüük, hind, maksumus













